Centrum Edukacyjne Baxter

Misja

Centrum Edukacyjne Baxter to miejsce stworzone z myślą o pacjentach i profesjonalistach, w którym przeprowadzamy szkolenia z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii, terapii nerkozastępczych, chirurgii, onkologii oraz żywienia pozajelitowego. Mieszcząca się w Warszawie placówka jest jednym z najbardziej innowacyjnych centrów edukacyjnych w całej Europie, w którym na przestrzeni 600 m2 może szkolić się jednocześnie 120 osób. Wykorzystywane przez nas technologie przesyłania dźwięku, obrazu oraz interaktywnych perspektyw 3D są nową jakością w doskonaleniu kompetencji personelu medycznego.

Firma Baxter oferuje także panele szkoleniowe dla lekarzy i pielęgniarek takie, jak Akademia Dializy Otrzewnowej czy kursy wiedzy teoretycznej z zakresu anestezjologii, żywienia pozajelitowego oraz wielu innych. Pacjenci mają możliwość odbycia edukacji teoretycznej i praktycznej dotyczącej samodzielnego korzystania ze sprzętu (np. cyklera do domowej dializy otrzewnowej) i korzystania z porad ekspertów, w tym dietetyka czy psychologa.

Naszą misją jest stworzenie unikalnej przestrzeni wymiany doświadczeń, dzięki której niezbędna wiedza będzie bardziej dostępna dla wszystkich specjalistów i pacjentów, co bez wątpienia wpłynie pozytywnie na jakość świadczenia opieki medycznej w Polsce.

Dla pacjentów

Już wkrótce udostępnimy informacje dotyczące planowanych szkoleń.

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Centrum Edukacyjnego Baxter? Napisz do nas: [email protected].

 

Data zatwierdzenia materiału: marzec 2019
PLMP/MG232/19-0006